NZMH2-A40-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-A40-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-A40-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-A40-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-A40-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED