NZMH2-A200-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-A200-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 200A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-A200-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-A200-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-A200-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 200A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT