NZMH2-A20-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-A20-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 20A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-A20-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-A20-NA Klockner-Moeller
    NZMH2-A20-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-A20-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 20A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X