NZMH2-4-A63 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMH2-4-A63
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 63A 4P ADJ THERM SET SCR TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMH2-4-A63 Klockner-Moeller
    NZMH2-4-A63 Klockner-Moeller
    NZMH2-4-A63 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMH2-4-A63 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 63A 4P ADJ THERM SET SCR TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"