NZMB2-S40-BT-CNA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-S40-BT-CNA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UR MAG ONLY MCCB 40A 3P BT TERM (USE W/CONT & OL REL)
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-S40-BT-CNA Klockner-Moeller
    NZMB2-S40-BT-CNA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-S40-BT-CNA is described as Product Description: UR MAG ONLY MCCB 40A 3P BT TERM (USE W/CONT & OL REL) . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE