NZMB2-S160-BT-CNA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-S160-BT-CNA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UR MAG ONLY MCCB 160A 3P BT TERM (USE W/CONT & OL REL)
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-S160-BT-CNA Klockner-Moeller
    NZMB2-S160-BT-CNA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-S160-BT-CNA is described as Product Description: UR MAG ONLY MCCB 160A 3P BT TERM (USE W/CONT & OL REL) . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT