NZMB2-AF80-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF80-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 80A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF80-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF80-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF80-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF80-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 80A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP