NZMB2-AF70-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF70-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 70A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF70-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF70-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF70-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF70-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 70A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG