NZMB2-AF70-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF70-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 70A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF70-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF70-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF70-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 70A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"