NZMB2-AF50-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF50-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 50A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF50-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF50-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF50-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF50-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 50A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM