NZMB2-AF50-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF50-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 50A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF50-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF50-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF50-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 50A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS