NZMB2-AF150-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF150-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 150A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF150-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF150-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF150-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 150A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"