NZMB2-AF125-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-AF125-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 125A 3P FIXED THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-AF125-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-AF125-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-AF125-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 125A 3P FIXED THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS