NZMB2-A250-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-A250-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 250A 3P ADJ THERM SET SCREW
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-A250-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-A250-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-A250-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-A250-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 250A 3P ADJ THERM SET SCREW . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK