NZMB2-A160-BT-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-A160-BT-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 160A 3P ADJ THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-A160-BT-NA Klockner-Moeller
    NZMB2-A160-BT-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-A160-BT-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC TM MCCB 160A 3P ADJ THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM