NZMB2-4-A125 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB2-4-A125
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 125A 4P ADJ THERM SET SCR TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB2-4-A125 Klockner-Moeller
    NZMB2-4-A125 Klockner-Moeller
    NZMB2-4-A125 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB2-4-A125 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 125A 4P ADJ THERM SET SCR TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE