NZMB1-S33-CNA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-S33-CNA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UR MAG ONLY MCCB 33A 3P SCR TERM (USE W/CONT & OL REL) BT T
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB1-S33-CNA Klockner-Moeller
    NZMB1-S33-CNA Klockner-Moeller
    NZMB1-S33-CNA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB1-S33-CNA is described as Product Description: UR MAG ONLY MCCB 33A 3P SCR TERM (USE W/CONT & OL REL) BT T . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK