NZMB1-AF80-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-AF80-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 80A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB1-AF80-NA Klockner-Moeller
    NZMB1-AF80-NA Klockner-Moeller
    NZMB1-AF80-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB1-AF80-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 80A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"