NZMB1-AF40-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-AF40-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB1-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMB1-AF40-NA Klockner-Moeller
    NZMB1-AF40-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB1-AF40-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 40A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB