NZMB1-AF30-NA Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-AF30-NA
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 30A 3P FIXED THERM SET BT
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB1-AF30-NA Klockner-Moeller
    NZMB1-AF30-NA Klockner-Moeller
    NZMB1-AF30-NA is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB1-AF30-NA is described as Product Description: UL/CSA/IEC SLASH RATED TM MCCB 30A 3P FIXED THERM SET BT . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE