NZMB1-A40 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-A40
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 40A 3P ADJ THERM SET BT TERM.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM