NZMB1-4-A80 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-4-A80
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 80A 4P ADJ THERM SET BT TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB1-4-A80 Klockner-Moeller
    NZMB1-4-A80 Klockner-Moeller
    NZMB1-4-A80 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB1-4-A80 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 80A 4P ADJ THERM SET BT TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT