NZMB1-4-A40 Klockner-Moeller
  • Part Number: NZMB1-4-A40
  • Manufacturer Name: Klockner-Moeller
  • Description: Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 40A 4P ADJ THERM SET BT TERM.
  • Category: MCCBs
  • Status:
  • More about NZMB1-4-A40 Klockner-Moeller
    NZMB1-4-A40 Klockner-Moeller
    NZMB1-4-A40 is manufactured by Klockner-Moeller and is categorized in the MCCBs category. NZMB1-4-A40 is described as Product Description: IEC ONLY! TM MCCB 40A 4P ADJ THERM SET BT TERM. . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
    ---> Other parts by Klockner-Moeller
    ---> MCCBs from all manufacturers
    ---> Circuit Protection by sub category
  • More About  MCCBs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"