D2000-9NECR Klein Tools
  • Part Number: D2000-9NECR
  • Manufacturer Name: Klein Tools
  • Description: PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38
  • Category: Pliers
  • Status:
  • More about D2000-9NECR Klein Tools
    D2000-9NECR Klein Tools
    D2000-9NECR is manufactured by Klein Tools and is categorized in the Pliers category. D2000-9NECR is described as PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38". Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Klein Tools
    ---> Pliers from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Pliers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM