TC15-11YWA Kingbright
  • More about TC15-11YWA Kingbright
    TC15-11YWA Kingbright
    TC15-11YWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED DOT Matrix and Cluster Display category. TC15-11YWA is described as LED MATRIX 8X8 1.5" 590NM YW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED DOT Matrix and Cluster Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED DOT Matrix and Cluster Display
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"