TC15-11GWA Kingbright
  • More about TC15-11GWA Kingbright
    TC15-11GWA Kingbright
    TC15-11GWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED DOT Matrix and Cluster Display category. TC15-11GWA is described as LED MATRIX 8X8 1.5" 565NM GN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED DOT Matrix and Cluster Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED DOT Matrix and Cluster Display
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK