SC40-19SRWA Kingbright
  • Available: 12
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SC40-19SRWA Kingbright
    SC40-19SRWA Kingbright
    SC40-19SRWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. SC40-19SRWA is described as DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM