SC39-12YWA Kingbright
  • More about SC39-12YWA Kingbright
    SC39-12YWA Kingbright
    SC39-12YWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. SC39-12YWA is described as DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM