SC39-11GWA Kingbright
  • Available: 402
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SC39-11GWA Kingbright
    SC39-11GWA Kingbright
    SC39-11GWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. SC39-11GWA is described as DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK