SC23-11YWA Kingbright
  • More about SC23-11YWA Kingbright
    SC23-11YWA Kingbright
    SC23-11YWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. SC23-11YWA is described as DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"