SA23-12GWA Kingbright
  • Available: 3,860
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SA23-12GWA Kingbright
    SA23-12GWA Kingbright
    SA23-12GWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. SA23-12GWA is described as DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3". Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH