BA56-12EWA Kingbright
  • Available: 288
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BA56-12EWA Kingbright
    BA56-12EWA Kingbright
    BA56-12EWA is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. BA56-12EWA is described as DISPLAY 627NM RED 3DIG 0.56" TH. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"