AT3228QB10ZS-RV Kingbright
  • Part Number: AT3228QB10ZS-RV
  • Manufacturer Name: Kingbright
  • Description: LED 452NM BLUE 1W 3.2X2.8MM SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about AT3228QB10ZS-RV Kingbright
    AT3228QB10ZS-RV Kingbright
    AT3228QB10ZS-RV is manufactured by Kingbright and is categorized in the General LEDs category. AT3228QB10ZS-RV is described as LED 452NM BLUE 1W 3.2X2.8MM SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD