APT1608SF4C-PRV Kingbright
  • Available: 1,393
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about APT1608SF4C-PRV Kingbright
    APT1608SF4C-PRV Kingbright
    APT1608SF4C-PRV is manufactured by Kingbright and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. APT1608SF4C-PRV is described as EMITTER IR 880NM 50MA 603. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM