ACSC56-41SGWA-F01 Kingbright
  • Available: 18,524
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACSC56-41SGWA-F01 Kingbright
    ACSC56-41SGWA-F01 Kingbright
    ACSC56-41SGWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACSC56-41SGWA-F01 is described as DISPLAY 0.56" SGL 565NM GRN SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED