ACSC56-41CGKWA-F01 Kingbright
  • Available: 26,314
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACSC56-41CGKWA-F01 Kingbright
    ACSC56-41CGKWA-F01 Kingbright
    ACSC56-41CGKWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACSC56-41CGKWA-F01 is described as DISPLAY 0.56" SGL 574NM GRN SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"