ACSA56-41ZGWA-F01 Kingbright
  • More about ACSA56-41ZGWA-F01 Kingbright
    ACSA56-41ZGWA-F01 Kingbright
    ACSA56-41ZGWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACSA56-41ZGWA-F01 is described as DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.56" SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM