ACSA56-41ZGKWA-F01 Kingbright
  • More about ACSA56-41ZGKWA-F01 Kingbright
    ACSA56-41ZGKWA-F01 Kingbright
    ACSA56-41ZGKWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACSA56-41ZGKWA-F01 is described as DISPLAY 515NM GRN 1DIG 0.56" SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM