ACDC02-41CGKWA-F01 Kingbright
  • Available: 336
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACDC02-41CGKWA-F01 Kingbright
    ACDC02-41CGKWA-F01 Kingbright
    ACDC02-41CGKWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACDC02-41CGKWA-F01 is described as DISPLAY 574NM GRN 2DIG 0.2" SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Kingbright
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V