ACDA56-41SURKWA-F01 Kingbright
  • More about ACDA56-41SURKWA-F01 Kingbright
    ACDA56-41SURKWA-F01 Kingbright
    ACDA56-41SURKWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACDA56-41SURKWA-F01 is described as DISPLAY 650NM RED 2DIG 0.56" SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM