ACDA56-41SGWA-F01 Kingbright
  • Available: 448
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ACDA56-41SGWA-F01 Kingbright
    ACDA56-41SGWA-F01 Kingbright
    ACDA56-41SGWA-F01 is manufactured by Kingbright and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. ACDA56-41SGWA-F01 is described as DISPLAY 565NM GRN 2DIG 0.56" SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG