OEJNI-75-3-5 Kilo
  • Part Number: OEJNI-75-3-5
  • Manufacturer Name: Kilo
  • Description: KNOB KNURLED 0.750 METAL
  • Category: Knobs
  • Status:
  • More about OEJNI-75-3-5 Kilo
    OEJNI-75-3-5 Kilo
    OEJNI-75-3-5 is manufactured by Kilo and is categorized in the Knobs category. OEJNI-75-3-5 is described as KNOB KNURLED 0.750" METAL. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"