OEJNI-50-4-5 Kilo
  • Part Number: OEJNI-50-4-5
  • Manufacturer Name: Kilo
  • Description: KNOB KNURLED 0.500 METAL
  • Category: Knobs
  • Status:
  • More about OEJNI-50-4-5 Kilo
    OEJNI-50-4-5 Kilo
    OEJNI-50-4-5 is manufactured by Kilo and is categorized in the Knobs category. OEJNI-50-4-5 is described as KNOB KNURLED 0.500" METAL. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Kilo
    ---> Knobs from all manufacturers
    ---> Tools by sub category
  • More About  Knobs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT