OEDNI-75-2-7 Kilo
  • Part Number: OEDNI-75-2-7
  • Status:
  • More about OEDNI-75-2-7 Kilo
    OEDNI-75-2-7 Kilo
    OEDNI-75-2-7 is manufactured by Kilo and is categorized in the Knobs category. OEDNI-75-2-7 is described as KNOB KNURLED 0.750" METAL. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM