OEDNI-75-1-6 Kilo
  • Part Number: OEDNI-75-1-6
  • Status:
  • More about OEDNI-75-1-6 Kilo
    OEDNI-75-1-6 Kilo
    OEDNI-75-1-6 is manufactured by Kilo and is categorized in the Knobs category. OEDNI-75-1-6 is described as KNOB KNURLED 0.750" METAL. Perfect Parts is a supplier of Tools and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"