UD2-4.5NEN-L KEMET
  • Part Number: UD2-4.5NEN-L
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about UD2-4.5NEN-L KEMET
    UD2-4.5NEN-L KEMET
    UD2-4.5NEN-L is manufactured by KEMET and is categorized in the Singal Relays category. UD2-4.5NEN-L is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 4.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"