UB2-12SNUN-L KEMET
  • Part Number: UB2-12SNUN-L
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
  • Category: Singal Relays
  • Status:
  • More about UB2-12SNUN-L KEMET
    UB2-12SNUN-L KEMET
    UB2-12SNUN-L is manufactured by KEMET and is categorized in the Singal Relays category. UB2-12SNUN-L is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM