TSP6D138M010AH6510D540 KEMET
  • Part Number: TSP6D138M010AH6510D540
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1320UF 10V 20% SMD
  • Lead-Time:
  • More about TSP6D138M010AH6510D540 KEMET
    TSP6D138M010AH6510D540 KEMET
    TSP6D138M010AH6510D540 is manufactured by KEMET and is categorized in the Tantalum Capacitors category. TSP6D138M010AH6510D540 is described as CAP TANT 1320UF 10V 20% SMD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM