TSM6D138M010AH6410D493 KEMET
  • Part Number: TSM6D138M010AH6410D493
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1300UF 10V 20% SMD
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 28
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TSM6D138M010AH6410D493 KEMET
    TSM6D138M010AH6410D493 KEMET
    TSM6D138M010AH6410D493 is manufactured by KEMET and is categorized in the Tantalum Capacitors category. TSM6D138M010AH6410D493 is described as CAP TANT 1300UF 10V 20% SMD. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by KEMET
    ---> Tantalum Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Tantalum Capacitors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM