T498B105K035ATE4K4 KEMET
  • Part Number: T498B105K035ATE4K4
  • Manufacturer Name: KEMET
  • Description: CAP TANT 1.00UF 35.0V SMD
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"